info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC

Kıbrıs Diş Dolgusu

Kıbrıs Diş Kliniği

Kıbrıs Diş Kliniği olarak pek çok çeşit bulunan bir konumdadır. Bu kliniklerde modern yöntemler kullanılması, teknolojik aletlerin aktif bir şekilde tercih edilmesi ile hastaların sıklıkla tercih ettiği kliniklerdir. Temiz ve steril bir ortamda, huzurlu, sakin bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilebildiği bu klinikler hasta memnuniyeti açısından olumlu bir konumda yer almaktadırlar. 

Kıbrıs’ta bulunan diş kliniklerinde gerek tedavi amaçlı gerek önleyici yöntemler bir arada kullanılmaktadır. Diş dolgusu, sabit protez, hareketli protez, diş taşı temizliği, diş eti temizliği gibi pek uygulama gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hastaların ağız ve diş sağlığı standartlarına ulaşmasında ve bu standartları korumasında fayda sağlamayı amaçlamaktadırlar. Bu sayede hastaların yaşam kalitesinde bir artış yaşanmasını amaçlamaktadırlar. 

Kıbrıs Diş Dolgusu

Kıbrıs Dolgu uygulamalarında öne çıkan yerlerden biridir. Kliniklerin özenli ve titiz çalışması, hasta ihtiyaçlarına uygun yöntemler belirleyerek tedavi uygulaması sayesinde dolgu uygulamalarında da dikkati çekmektedir. Dolgu uygulaması için hastanın detaylı şekilde muayene edilmesi gerekmektedir. Dolgu uygulamasında doğru müdahale diş sağlığı için oldukça önemlidir. 

Diş dolgusu uygulaması Kıbrıs’ta gerekli koşullar sağlanarak ve detaylı taramalar gerçekleştirilerek sağlanmaktadır. Dişte meydana gelen hasarın türü çürüme, kırık, çatlama gibi farklı sebeplerden dolayı meydana gelmiş olabilir. Bunun tespitinin doğru bir şekilde yapılması ve uygulamaların hasara uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Böylece uygulama sağlıklı bir şekilde tamamlanabilir ve hasta dolgusunu uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilir. 

Kıbrıs İmplant Uygulaması

İmplant uygulama açısından uzun bir zaman isteyen bir uygulamadır. Hasta bu uygulama esnasında uzun bir sürece ihtiyaç duymaktadır. Bu uzun süreçte pişmanlık yaşamamak için diş kliniğini doğru seçmek çok önemlidir. Kıbrıs İmplant uygulamalarında pek çok güvenli klinik bulunan bir yerdir. 

Kıbrıs’ta bulunan kliniklerde implant uygulamaları özenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Uygulamaya başlanmadan önce hastanın uygunluğu test edilmektedir. Kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilen muayene ve çene röntgeni gibi detaylı bir incelemenin ardından hastanın implant için uygunluğuna uzman tarafından karar verilir. Bu sayede hastanın sağlıklı bir şekilde ve süreci sorunsuz bir biçimde geçirmesi amaçlanmaktadır.

Kıbrıs İmplant ve Dolgu Fiyatları

Kıbrıs Diş Dolgusu Fiyatları uygulamanın çeşidine, sürecin zorluğuna, uygulama yapılacak dişe göre çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde pek çok dolgu çeşidinden dolguyu dişin doğal yüzeyinden ayırt etmek neredeyse imkansızdır. Bu durum dolgu fiyatında ciddi bir farka yol açmamaktadır. Ortalama bir dolgu uygulamasının 100-250 TL aralığında olacağı söylenebilir.

Kıbrıs İmplant Fiyatları yine uygulama yapılacak dişe, uygulama sürecinin zorluğuna göre farklılık göstermektedir. Uygulamalarda uzman görüşü önemlidir. Hastanın çene yapısına en uygun implant çeşidi tercih edilmelidir. İmplant çeşitleri arasında fiyat açısından çok büyük bir fark bulunmamaktadır. Ortalama bir implant uygulaması bir diş için 1500-2000 TL aralığında farklılık göstermektedir. Uygulamalar fiyata göre değil uzman tavsiyesine göre tercih edilmelidir. 

Bir cevap yazın

    Bilgi Almak İstiyorum

    X