info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC

Kıbrıs Diş Kliniği İmplant ve Dolgu Fiyatları

Kıbrıs Diş Kliniği

Modern teknolojik araçlar ve son teknikler kullanılan Kıbrıs Diş Kliniği çalışmalarında hastalar için özenli tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Pek çok modern yöntem ile gerçekleştirilen çalışmalarda amaç hastaların diş ve ağız sağlığı içi ilgili problemlerini gidermek ve sağlıklı bir ağız için devamlılığı sağlamaktır. Bunun için geniş bir yelpazede uygulama yöntemleri ile hastaların diş sağlığı korunmaktadır.

Ağız ve diş sağlığının korunması hastaların yaşam kalitesinin artışı için önemli bir anahtardır. Bu nedenle dişlere yalnızca problem olduğunda değil, her zaman özen göstermek gerekmektedir. Bu bağlamda Kıbrıs diş klinikleri her türlü önleyici ve tedavi edici uygulamalar ile hastaların ağız ve diş sağlığını korumasına yardımcı olmaktadır.

Kıbrıs Dolgu

Dolgu tedavisi dişte bulunan problemleri çözmede en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Dişte meydana gelen çürüme, kırılma, çatlama gibi çeşitli problemlerin tedavisinde dolgu işlemi uygulanmaktadır. Kıbrıs Dolgu işlemlerinde hastanın ihtiyacına göre değerlendirme yapılarak uygulamalar gerçekleştirilir. Dolgu tedavisi dişte bulunan hasarı tedavi etmede ve dişin sağlığını koruduğundan önleme tedavilerinden biri olarak düşünülebilir.

Diş dolgusu için gelişmiş teknolojik araçlar kullanılmakta ve kabul gören son teknikler ile uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Her diş hasarına uygun olarak dolgu uygulanabilmesi için hasta kapsamlı bir ön muayeneden geçmeli ve tedavisine uzmanlarca karar verilmelidir. Bu sayede sağlıklı bir dolgu işlemi gerçekleştirilebilir ve hastanın uzun süre kullanmasına olanak sağlanabilir. 

Kıbrıs İmplant

Kıbrıs implant uygulamasında son teknoloji araçlar ve en modern uygulama yöntemleri tercih edilmektedir. İmplant uygulaması diş kaybı bulunan hastaların sıklıkla tercih ettiği tedavi yöntemlerinden biridir. Uzun süreli kullanım kolaylığı ve çeneye sabit şekilde bulunması gibi hastanın hayatını kolaylaştırıcı çeşitli avantajları bulunmaktadır.

İmplant uygulamasında diş kaybı bulunan bölgeye çene kemiğine titanyum bir vida sabitlenmektedir. Bu vidanın üzerine protez diş sabitlenerek işlem tamamlanabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hastanın implant için uygun olup olmadığıdır. Çene röntgeni ve kapsamlı bir muayene ile hastanın implant uygulamasına uygunluğu bir uzman tarafından değerlendirilmeli ve hasta uygun görülürse implant uygulamasına başlanmalıdır. 

İmplant ve Dolgu Fiyatları

Kıbrıs Diş Dolgusu Fiyatları bakımından ülkemizdeki fiyatlara benzer bir ortalamaya sahiptir. Kişinin uygun görüldüğü dolgu çeşidine göre fiyat konusunda farklılıklar bulunmaktadır. Yine de Kıbrıs dolgu fiyatları uygun bir maliyet ile gerçekleştirilebilmektedir ve kişinin ağız ve diş yapısına uygun şekilde gerçekleştirilen bir dolgu işleminde hasta uzun yıllar boyunca dolgusunu rahatlıkla kullanabilmektedir.

Kıbrıs İmpant Fiyatları da tıpkı dolgu fiyatları gibi uygun bir maliyet ile gerçekleştirilebilmektedir. İmplant uygulamalarının maliyeleri diğer uygulamalara göre daha yüksek olarak algılansa da tedavinin kullanım süresi, kişinin yaşam kalitesinde meydana gelen artış gibi sebepler düşünüldüğünde uygun bir maliyeti bulunduğu ve hastanın uzun yıllar boyunca rahatlıkla implant kullanılabileceği söylenebilir. 

Bir cevap yazın

    Bilgi Almak İstiyorum

    X