info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC

Kıbrıs Diş Kliniği

Kıbrıs Diş Kliniği

Son teknoloji ürünler ve modern teknolojik yöntemler kullanan Kıbrıs Diş Kliniği uygulamalarında hastalara özel bireysel tedavi yöntemleri kullanmaktadır. Modern yöntemler tercih edilen tüm çalışmalarda amaç hastaların ağız ve diş sağlığı üzerinde olumlu etkiler yaratmak ve sağlık problemlerini en aza indirmektir. Bu amaçla her türlü sorun için çalışmalar sağlanarak diş sağlığının korunması amaçlanmaktadır. 

Hastaların yaşam kalitesinin artması açısından diş sağlığının korunması çok büyük bir yer tutmaktadır. Bu nedenle diş problemleri olmadan da diş sağlığına özen gösterilmelidir. Bu noktada Kıbrıs’ta yer alan diş kliniklerinde her türlü tedavi edici ve önleyici yöntemler uygulanır ve hastaların ağız ve diş sağlığı üzerinde olumlu fayda sağlamak için gerekli çalışmalar yapılır. 

Kıbrıs Dolgu

Dolgu tedavisi diş yüzeyinde meydana gelen problemleri çözmek adına en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Diş yüzeyinde bulunan problemlerin tedavisinde dolgu işlemi uygulanmaktadır. Kıbrıs Dolgu işlemlerinde hasta ihtiyacına yönelik değerlendirmeler gerçekleştirerek uygulamalarını gerçekleştirir. Dolgu tedavisinde diş kökünde bir problem olmadığında farklı metotlar kullanılarak kişinin dişini koruması ve dişini kullanmaya devam edebilmesi amaçlanmaktadır. 

Diş dolgusu uygulamalarında bilimsel çevrelerce kabul edilen son teknikler kullanılmakta ve gelişmiş teknolojik araçlar eşliğinde uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Farklı diş problemlerine uygun farklı dolgu çeşitlerinden birinin uygulanabilmesi için hasta detaylı bir muayeneden geçmeli ve tedavisine uzmanlar tarafından karar verilmelidir. Böylelikle sağlıklı bir dolgu uygulaması gerçekleştirilir ve hastanın uzun süre dolgusunu kullanması sağlanır.

Kıbrıs İmplant

Kıbrıs implant uygulamasında en modern uygulama yöntemleri ve teknolojik araçlar kullanılmaktadır. İmplant uygulaması diş kaybı bulunan hastalarda en sık tercih edilen uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkar. Uzun bir süre boyunca kullanım imkanı olması, hastanın hayatını kolaylaştırıcı bir etki yaratmaktadır.

İmplant uygulamasının sağlanabilmesi için diş kaybı bulunan bölgedeki çene kemiğine bir titanyum vida sabitlenmektedir. Bu vida üzerine protez diş sabitlenir ve işlem bu şekilde sonlandırılır. Bu uygulamada dikkat edilmesi gereken kısım hastanın uygulamaya uygunluğudur. Bu uygunluk sağlandıysa implant tedavisinde herhangi bir sorun yaşanmadan uygulama gerçekleştirilebilir. 

İmplant ve Dolgu Fiyatları

Kıbrıs Diş Dolgusu Fiyatları ülkemizdeki fiyatlara benzer şekilde uygulanmaktadır. Hastaya uygun görülen dolgu çeşidine göre fiyatta değişiklikler yer almaktadır. Buna karşın Kıbrıs’ta dolgu fiyatları uygun bir maliyet ile gerçekleştirilebilmektedir ve hastanın diş yapısına uygun olarak gerçekleştirildiğinden uzun yıllar güvenle dolgunun kullanılmasına olanak sağlamaktadır. 

Kıbrıs İmpant Fiyatları da dolgu fiyatlarında olduğu gibi uygun bir maliyet ile gerçekleştirilebilmektedir. İmplant uygulaması diğer uygulamalara kıyasla daha yüksek maliyete sahipmiş gibi görünse de tedavinin uygulanma süresi, yapılan uygulamanın hassasiyeti ve uygulamanın kullanım süresi, kişinin yaşam standardında meydana gelen artış gibi sebepler göz önüne alındığında maliyetinin oldukça uygun olduğu ve hastanın uzun süre boyunca implantını kullanabileceği düşünülebilir.

    Randevunuz İçin Sizi Arayalım

    Bir cevap yazın

      Randevunuz İçin Sizi Arayalım

      X