info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC

Kıbrıs Dolgu ve İmplant Fiyatları

Kıbrıs Diş Kliniği

Diş kliniği çeşitliliği teknolojinin gelişimi ile artış göstermektedir. Farklı uygulamalar gerçekleştiren pek çok diş kliniği bulunmaktadır. Kıbrıs İmplant açısından oldukça çeşitlilik bulunan bir bölgedir. Farklı klinik uygulamalar gerçekleştirilen bu diş kliniklerinde hastalar ihtiyaçlarına uygun şekilde gerekli tedavilerden yararlanma şansına sahiptir. 

Kıbrıs’ta bulunan diş kliniklerinde uygulamalar en modern teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Her bir uygulamada amaç hastanın ağız ve diş sağlığını korumaktır. Tedavi edici çalışmalar kişinin yaşam kalitesini artırmada yardımcı olmaktadır. Kliniklerde huzurlu ve steril bir ortam bulunması, hastaların ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemleri uygulanması en önemli amaçlardan biridir. 

Kıbrıs İmplant

İmplant uygulaması diş kaybı bulunan hastalarda gerçekleştirilen bir uygulamadır. Diş kaybı bulunan bölgede çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalar ile gerçekleşir. Bu vidaların üzerine protez diş yerleştirme işlemi yapılarak uygulama sonlandırılır. Kıbrıs implant uygulamalarında oldukça başarılı klinikler göze çarpmaktadır. Hasta ile gerçekleştirilen detaylı bir muayene ve çene röntgeni uygulamasının adından hastanın implant için uygun olup olmadığına bir uzman tarafından karar verilmelidir. 

Uzman tarafından verilen karar doğrultusunda implant uygulaması son teknoloji ürünler ile gerçekleştirilmektedir. Kullanılan teknikler bilimsel çevrelerce kabul görmüş en yeni uygulamalar olmaktadır. Böylece hastanın en konforlu şekilde implant sürecinin tamamlanması amaçlanmaktadır. İmplant uygulaması hastanın yaşam kalitesinde ciddi bir artış sağlamakta ve hastanın ağız sağlığını korumasına yardımcı olmaktadır. 

Kıbrıs Dolgu

Dolgu uygulaması tedavi edici uygulamalar arasında en yaygın kullanılan uygulamadır. Dolgu tedavisi diş hasarı bulunan ancak diş kökünün zarar görmediği durumlarda tercih edilmektedir. Dişte meydana gelen çürüme, kırılma, çatlama gibi durumlarda uygulanmaktadır. Dişin kalıcılığını artırma açısından tercih edilmektedir.

Kıbrıs Dolgu uygulamalarında teknolojik olarak oldukça gelişmiştir. Farklı hasarlara yönelik çeşitlerde dolgular bulunmaktadır. Dolgunun diş için uygunluğuna bir uzman tarafından karar verilmektedir. Böylelikle hasta için en uygun yöntem tercih edilir. Ayrıca teknolojik gelişmeler sayesinde dolgu uygulamaları estetik olarak da çok avantajlıdır. Pek çok dolgu uygulaması dişin doğal halinden farksız olacak şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu da hastalar açısından olumlu bir durum olarak görülebilir.

Dolgu ve İmplant Fiyatları

İmplant uygulaması hem zaman hem de emek yönünden bir süreç isteyen bir uygulamadır. Kıbrıs implant fiyatları bu durum göz önüne alındığında ekonomik bir şekilde sürdürülmektedir. İmplant uygulamasında teknolojik araç kullanımı, gerçekleştirilen uygulamanın kapsamı ve süreç göz önüne alındığında üç ay gibi uzun bir süreye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu da uygulamanın fiyatlarına yansımaktadır.

Kıbrıs Diş Dolgusu Fiyatları açısından ülkemizdeki fiyatlara benzer bir tablo karşımıza çıkmaktadır. Dolgu fiyatları hastanın ihtiyaç duyduğu dolgu çeşidine göre farklılık göstermektedir. Hastanın ihtiyaç duyduğu dolgu çeşidi belirlenmeli ve buna uygun olacak şekilde diş dolgusu uygulamasının ücretlendirilmesi belirlenmelidir. Diş dolgusu uygulamaları ortalama 100- 250 TL arasında farklılık göstermektedir. 

    Randevunuz İçin Sizi Arayalım

    Bir cevap yazın

      Randevunuz İçin Sizi Arayalım

      X