info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC

Kıbrıs İmplant Tedavisi

Kıbrıs Diş Kliniği

Kıbrıs Diş Kliniği açısından pek çok modern yöntemler kullanan kozmetik diş kliniği bulunan bir adadır. Burada bulunan kliniklerde son teknoloji ve teknikler ışığında hastalara diş sağlığını koruyucu ve tedavi edici uygulamalar yapılmaktadır. Kıbrıs’ta bulunan diş kliniklerinde hedeflenen en önemli amaç hastanın diş sağlığını uzun vadeli olarak korumaktır. 

Diş ömrünün uzun olması kişilerin yaşam kalitesinde önemli bir artış sağlamaktadır. Bu nedenle gerçekleştirilen her türlü tedavi ile diş ömrünün uzatılması, ağız ve diş sağlığının sağlanması ve sağlıklı alışkanlıklar kazandırılması adına özenle çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs’ta bulunan diş kliniklerinde steril, huzurlu ve rahat ortamlar oluşturulması amaçlanmış ve hastaların sakin ve rahat bir şekilde klinikte zaman geçirmeleri amaçlanmıştır.

Kıbrıs İmplant

İmplant uygulaması diş sağlığı için yaygın olarak kullanılan kalıcılığı uzun süren ve hastalarda memnuniyet oranı yüksek bir uygulamadır. İmplant ile eksik dişlerin tedavisi mümkündür. Çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalar üzerine diş protezinin yerleştirilmesi şeklinde gerçekleştirilen bir uygulamadır. 

Kıbrıs İmplant uygulamasında son teknoloji teknik ve araçlar ile çalışan diş klinikleri bulunmaktadır. Bu kliniklerde tedavi öncesinde hastanın tedaviye olan uygunluğunun ölçülmesi adına pek çok kontrol yapılmaktadır. Çene röntgeni ve kapsamlı diş ve ağız muayenesinin ardından hastanın implant için uygun görülmesi durumunda tedavi işlemleri başlar. Her türlü önlem alınarak hastanın sağlığı ön planda tutulmaktadır. 

Kıbrıs Dolgu

Kıbrıs diş kliniklerinde her türlü tedavi edici ve önleyici uygulamalar hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Dolgu tedavisi de tedavi edici ve önleyici yöntemlerden biridir. Çürük, kırık, çatlak veya bir şekilde hasara uğramış dişlerin tedavisinde ve dişin kalıcılığını uzatma amacıyla en sık tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. 

Kıbrıs Dolgu uygulamalarında teknolojik olarak oldukça gelişmiş teknik ekipmanlar kullanılarak uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Dolgu tedavisi uygulanmış dişler eski görünümüne kavuşabilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde dolgu tedavisi uygulanmış diş, hastanın sağlıklı dişlerinden ayırt edilmeden estetik bir görünüm sergileyebilmektedir. Diş dolgusunda çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar dişte var olan tahribata göre ön muayeneler ile belirlenerek hastaya en uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Dolgu ve İmplant Fiyatları

İmplant uygulaması uzun vadeli kullanımı ve sabit olması gibi avantajları ile sıklıkla tercih edilmesine rağmen ücret olarak yüksek bir maliyeti vardır. Kıbrıs İmplant Fiyatları tek diş için 1.500 ve 2.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar ülkemizde de yaklaşık olarak bu şekilde gerçekleşmektedir. Yani implant uygulaması ücretleri ülkemizde ve Kıbrıs’ta aynı seyretmektedir.

Kıbrıs Diş Dolgusu Fiyatları açısından da ülkemizde bulunan dolgu tedavileri ile benzer bir ücrete sahiptir. Dolgu fiyatları dolgunun çeşidine göre farklılaşmaktadır. Öncelikle hastanın hangi çeşit dolguya ihtiyaç duyduğu diş hekimi tarafından saptanmalıdır. Bunun ardından hasta diş dolgusu için ortalama 100 ve 250 TL aralığında bir ücretlendirme ile karşılaşmaktadır. 

    Randevunuz İçin Sizi Arayalım

    Bir cevap yazın

      Randevunuz İçin Sizi Arayalım

      X