info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC

Kıbrıs İmplant Uygulaması ve Fiyatları

Kıbrıs Diş Kliniği

Kıbrıs Diş Kliniği açısından çok çeşitli bir konumda yer alır. Kliniklerde teknolojik aletlerin sıkça kullanılması, modern yöntemlerin tercih edilmesi gibi nedenlerle hastalar tarafından sıklıkla tercih edilir olmasını sağlamaktadır. Klinik ortamının steril olması, temiz ve güven verici olması da hasta memnuniyeti açısından olumlu etkilere sebep olmaktadır. 

Kıbrıs’ta yer alan diş kliniklerinde hem tedavi amaçlı hem de önleyici yöntemler tercih edilmektedir. Sabit protez, diş dolgusu, hareketli protez, diş eti temizliği, diş taşı temizliği gibi pek uygulama gerçekleştirilmektedir. Böylelikle hastaların ağız ve diş sağlığı konusunda standartlara erişmesini ve bunları korumasını amaçlayan yöntemler tercih edilmektedir. 

Kıbrıs Diş Dolgusu

Kıbrıs Dolgu uygulamalarında öne çıkmayı başarmış yerlerden bir tanesidir. Kliniklerde gerçekleştirilen titiz ve özenli çalışmalar, hastaların ihtiyaçlarını belirlemede gerçekleştirilen yaklaşım ve doğru tedavi yöntemlerinin gerçekleştirilmesi ile başarılı sonuçlar elde etme konusunda dikkatleri çekmektedir. Dolgu uygulamasında yapılacak doğru müdahaleler, hastanın diş sağlığı açısından ve mevcut dişin doğru şekilde korunması açısından önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle doğru müdahalelerde bulunmak için uzmanın çok hassas çalışması gerekmektedir. 

Diş dolgusu uygulamasında gerekli koşullar sağlanarak ve detaylı muayenelerin ardından tedavi planlaması yapılmaktadır. Dişte meydana gelen hasar çürüme, kırık ya da çatlak gibi farklı sebeplerden dolayı gerçekleşmiş olabilir. Bu tespit doğru şekilde yapılarak doğru uygulamalar gerçekleştirilerek hastanın dişini güvenli şekilde kullanabilmeye devam etmesi sağlanmaktadır.

Kıbrıs İmplant Uygulaması

İmplant uygulaması uzun bir süreç gerektiren bir tekniktir. Hastanın bu uygulama sırasında ciddi bir zamana ihtiyacı olmaktadır. Bu sürecin sağlıklı bir biçimde tamamlanabilmesi için doğru klinik tercihine dikkat edilmelidir. Kıbrıs İmplant uygulamalarında özenle çalışan kliniklerin yer aldığı güvenli bir tercih alanı sunmaktadır. 

Kıbrıs’ta yer alan klinikler implant uygulamalarını titizlikle gerçekleştirmektedir. Uygulamaya başlanmadan önce hastanın uygunluğundan emin olmak adına detaylı incelemeler yapılır. Bu incelemeler sırasında çene röntgeni ile hastanın çene yapısı incelenir ve uzman tarafından gerçekleştirilen kapsamlı bir muayene ile hastanın implant için uygunluğundan emin olunur. Bu detaylı taramalar sayesinde hastanın implant sürecini sağlıklı ve kolay bir şekilde geçirmesi amaçlanmaktadır.

Kıbrıs İmplant ve Dolgu Fiyatları

Kıbrıs Diş Dolgusu Fiyatları sürecin zorluğu, uygulama çeşidi, uygulama yapılacak diş gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dolgu uygulamalarında günümüzde diş yüzeyinden ayırt edilemeyecek şekilde işlem sağlanabilmektedir. Bu durum dolgu fiyatıyla ilgili bir farka yol açmamaktadır. Ortalama 100-300 TL arasında bir maliyet ile dolgu uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Kıbrıs İmplant Fiyatları da tıpkı dolgu fiyatları gibi uygulama sürecinin zorluğuna, uygulama yapılacak dişe göre çeşitlilik göstermektedir. Uygulamalarda diş hekiminin muayenesine uygun olacak bir tedavi yöntemi tercih edilmelidir. İmplant çeşitleri açısından ciddi fiyat farkları bulunmamaktadır. Ortalama bir implant uygulaması bir diş için 1500-2000 TL aralığında farklılık göstermektedir. Uygulamalarda dikkat edilmesi gereken nokta uzman tavsiyesine uymaktır.

    Randevunuz İçin Sizi Arayalım

    Bir cevap yazın

      Randevunuz İçin Sizi Arayalım

      X