info@dentaloptioncyprus.com +90 392 815 29 11 Dr. Salih Miroğlu Cd. Ataker İş Hanı No: 3 Girne, KKTC
Hakkımızda

Dental Option Cyprus

Dental options , Dt. Serkan Altuğra tarafından 1994 yılında kuruldu. 1994 yılından 2008 yılına kadar Atatürk caddesinde hizmet verdikten sonra,2008 yılından itibaren Dr. Salih Miroğlu caddesi , Ataker iş hanı no:3 Girne’de hizmet vermektedir.

Estetik bakış açışını koruyarak , her türlü diş hekimliği uygulaması konularında uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır. Kliniğimiz de 3 diş hekimi,2 dental asistan , 1 ofis yöneticisi ve konsultan hekimlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizi şöyle sırlarsak; Cerrahi uygulamalar, İmplantoloji, periodontoloji, pedodonti, ortodonti, endodonti, estetik diş hekimliği uygulamaları, protez,  botulinum toksin, PRP uygulamaları yapılmaktadır.

Takım çalışmasının koordine ve motive bir şekilde sürdürüldüğü Dental Options da tüm tedavi planlamaları ve takipleri kurucu Dt. Serkan Altuğra tarafından organize edilmektedir.

İlk randevunuzda sizden dosyanız için ayrıntılı bilgiler isteyeceğiz. Bu dosyada , kişisel bilgileriniz (adres,telefon vb), genel sağlık bilgileriniz (geçirilmiş ve geçirilmekte olan hastalıklar vb.) ve kendinizle ilgili estetik görüşlerinizin bulunduğu bir form bulunmaktadır. Daha sonra, dijital panoramik ile alınan röntgeniniz değerlendirilip, ağız içi muayene ile ağzınızdaki problemleri görerek, size nasıl bir tedavi uygulanabileceği anlatılacak ve alternatif tedavi yöntemleri tercihinize sunulacaktır.

Bu kapsamlı görüşmeden sonra sizin için en uygun tedavi planı, sizinle birlikte şekillendirilecek, gerekli görülürse, diğer uzman doktorlarımızla bir konsültasyon randevusu ayarlanacaktır. Tedavi planının netleşmesinin ardından, ofis yöneticimiz sizi fiyatlar konusunda bilgilendirecek, ödeme planınız çıkarılacaktır.

  • Hızlı Online Randevu
  • Profesyonel Çalışma Kadrosu
  • Hızlı Destek Ekibi
Randevu Al
Hekimlerimiz

Dental Option
Hekimleri

Medikal Müdahale
+158
Ekip Üyesi
+8
Mutlu Müşteri
+598
Ödül
+5
Bizlere Hızlıca Ulaşabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız

158+

Medikal Müdahale

Yüzlerece müşterimize yaptığımız profesyonel medikal müdahale sayesinde bizlerden memnun oldular!

598+

Mutlu Müşteri

Müşterilerimiz Dental Option Cyprus'ı tercih ettikleri için mutlu olarak ayrılmaktadır. Sizlerde bizi tercih edebilirsiniz.

X